SNIEGO VALYMAS

Viena aktualiausių temų žiemą – sniego valymas. Nors žiema mus ypač žavi iškrentančiu sniegu, tačiau neretai pakilią nuotaiką gali sugadinti stipriai užsnigtas ar nepravažiuojamas kelias, kas sukelia daug įvairiausių problemų važiuojant į darbą ar planuojant kelionę, atostogas, kur vykstame automobiliu.

Dažniau su šia problema susiduria atokiau nuo pagrindinių miestų gyvenančios šeimos, kur savivaldybės skundžiasi pinigų trūkumu ir sniegas valomas rečiau, todėl patys žmonės turi rasti sprendimus, kaip tvarkytis su šia problema, tačiau tai ne mažiau aktualu ir miestuose.

Profesionali pagalba visais atvejais

Sniego valymas, pakrovimas bei išvežimas yra viena pagrindinių sferų, kuria mūsų įmonė užsiima ne vienerius metus, todėl žiemai būname pasiruošę jau iš anksto. Esant poreikiui, atliekame darbus skubos tvarka, todėl jeigu sniegas iškrito netikėtai, esame pasirengę padėti spręsti atsiradusias problemas, dirbti ekstremaliomis oro sąlygomis ir išvalyti net itin dideles pusnis.

Moderni technika – spartesnis darbas

Naudojame pačią moderniausią sniego valymo techniką specialius darbams pritaikytus „Bobcat“ ekskavatorius. Jie yra pakankamai manevringi, padeda išvengti kalnelių, kliūčių, nuvalyti siauresnes ir sunkiau prieinamas kelio ar šaligatvio dalis. Darbams pasitelkiame visą įrangą, skirtą efektyviam sniego pakrovimui bei išvežimui.

Nenorintys gaišti savo laisvo laiko – pasikliaukite sniego valymo paslaugas teikiančiomis įmonėmis, kurios darbą su specialiai darbams pritaikyta technika atliks kur kas greičiau nei galėtumėte tai padaryti patys.

Svarbiausia – atsakomybė ir kruopštumas

Esant per dideliam sniego kiekiui, po nukasimo darbų, perteklius turi būti išvežamas. Kartais taupant lėšas, gatvės ir keliai nuvalomi sniegą sustumiant tiesiog link kelkraščio, šaligatvio, prie kurio stovi automobiliai. Tai smarkiai apsunkina vairuotojų galimybę pajudėti iš esamos vietos, ypač, jei sustumiamas didelis kiekis sniego.

Mūsų įmonė suinteresuota klientų patogumu, todėl rūpinamės, jog darbuotojai savo darbus vykdytų atsakingai. Nuvalytas sniegas nepaliekamas ne savo vietoje – visą sniegą nuo kelio, gatvių, šaligatvių ar iš kiemo pakrauname reikiamomis mašinomis ir pašaliname.

Kreipkitės ir, pasitelkę savo daugelio metų darbą, išvalysime sniegą greitai bei efektyviai, pašalindami jį net iš siauresnių ir sunkiai prieinamų vietų, skubiai padėsime itin sudėtingomis situacijomis. Pamirškite sniego sukeltus rūpesčius – nuo šiol net ir gausus sniegas Jums nebe kliūtis.