TRINKELIŲ KLOJIMAS

Įrengiant kiemą ar tvarkant miesto aplinką ir keliukus, svarbūs keli aspektai: grunto išlyginimas, aplinkos apželdinimas, augalų ekspozicijos parinkimas, apšvietimas, trinkelių klojimas. Tai darbai, reikalaujantys žinių, patirties bei specialios technikos. Jei su tuo susiduriate pirmą kartą ir ateityje neplanuojate tuo užsiimti, pravartu kreiptis į šiuos darbus atliekančias įmones – tai padės sutaupyti daug laiko, jėgų bei kantrybės. Daug patirties turintys darbuotojai atliks darbus itin efektyviai, naudodami moderniausią techniką, todėl norimas rezultatas bus pasiektas kur kas greičiau nei įprastomis sąlygomis.

Efektyvi specialistų pagalba

Samdant įmonę, specialistai suteikia vertingų patarimų apie statybines medžiagas, kurias geriausia rinktis esant tam tikram gruntui sklype, kaip vertėtų įrengti takų, šaligatvių, aikščių grindinius. Nereikia manyti, jog samdyti specialistus kainuoja ženkliai brangiau nei darbus atlikti patiems.

Pirmiausia, samdant įmonę į kainą įeina visa naudojama įranga bei technika, kurią atliekant darbus patiems reikėtų įsigyti arba geriausiu atveju nuomotis.

Antra, neretai įmonės bendradarbiauja su medžiagų tiekėjais, todėl kokybiškų gaminių galima įsigyti už mažesnę kainą, kas per visą eksploatacijos laikotarpį tikrai atsiperka.

Nereikėtų pamiršti ir laiko, kurį sugaištumėte patys visa tai atlikdami. Be to, patiems tvarkant kiemą galima padaryti tokių klaidų, dėl kurių vėliau teks atlikti nemenką remontą arba daug ką perdaryti iš naujo.

Tinkamai įrengtas trinkelių takas

Namo eksterjero kūrimas ne ką mažiau svarbus nei vidaus įrengimas. Įrengiant takelį svarbu atsižvelgti į tai, kur dažniausiai vaikštote kieme. Nereikėtų vengti vingiuotų takų, kadangi būtent taip galima išvengti situacijos, kai įrengiant tiesius, stačiakampius takelius, trumpinant kelią yra nukertami kampai, kur vėliau vaikštoma ant žolytės. Tokiu atveju po kelerių metų norėsis iš naujo kloti plyteles.

Specialistai gali padėti įgyvendinti ilgai plėtotą Jūsų idėją, įvertinę kiemo plotą, kraštovaizdžio ypatumus. Pagal galimybes sukuriami individualūs sprendimai. Dažniausiai trinkelių takas ribojasi su šalia augančia žolyte ar įrengtu gėlių darželiu, tad pravartu įrengti bent nedidelius paaukštinimus, kurie neleis kristi žemėms ar žolei ant takelio.

Trinkelių takas gali būti pasirinktos formos: tiesus ar šiek tiek vingiuotas, norimos spalvos, kuri priklauso nuo trinkelių rūšies bei pasirinkimo variantų. Takas gali susilieti su bendru vaizdu, pasirenkant siaurą takelio formą, subtilų, paprastą trinkelių išdėstymą, arba būti išskirtine detale, jei pasirenkamas įdomus trinkelių klojimo raštas, ryškesnės spalvos.

Dėmesys aukštai kokybei

Trinkelių klojimas, patikėtas specialistams, suteikia galimybę išvengti nelygumų, nukrypimų ir po kelerių metų, kadangi neprofesionaliai supiltas, suslėgtas ir išlygintas takelis vėliau tam tikrose vietose gali įdubti ir pan. Meistrai, išmanantys šį darbą, naudoja įrangą, kuri padeda viso to išvengti, tad takeliai daugelį metų išlaiko savo pirminę išvaizdą.

Tiekiame kokybiškas ir profesionalias trinkelių klojimo bei kitas eksterjero kūrimo paslaugas už prieinamą kainą. Sukurkite savo norimą kiemo aplinkos viziją ir mes ją įgyvendinsime kaip tik įmanoma geriausiai!